2015. december 18., péntek

Konditermek és tornatermek


Múlt hét pénteken a sárospataki karatésoknak tartottam kettlebell szemináriumot


Ma a Fókusz gimiben, edzőnek tanulóknak tartottam kettlebelles órát





A fenti 4 kép az orosz fb girevik csoportjából való. Kivéve az utolsó előttit amit Koklyaev kapott a szülinapjára.


A csütörtöki edzésemből részlet. 70 kg-al láblökéses nyomás és lökés kombo. Valamint sikerült 50 kg-al megállítás szakítást végrehajtanom - térd magasságban kb.5 s ra tartottam meg a rudat.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...