2009. november 5., csütörtök

Ritchy burpee

Az Alakformálás index fórumban említette az egylábas burpee-t, majd hozzátette -úgy látom- viccből, hogy lehetne mellé tenni egykezes fekvőtámaszt is... Kipróbáltam. A fekvőtámasz nem a legszebb ugyanis először kamera nélkül próbáltam, meg nem is szoktam gyakorolni :). (A pisztolyból fekvőtámaszba "ugrást" meghagyom későbbre, de lehetségesnek tartom!:))


1 megjegyzés:

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...