2009. november 30., hétfő

Súlyemelő világbajnokság

Az elmúlt héten zajlott le a súlyemelő világbajnokság.
Számomra szomorú volt, hogy súlyemelés közben a vita arról ment például lökésben belenyomott-e a versenyző vagy nem. Az senkit nem érdekelt, hogy a versenyző például felállás közben 5 darab X-et leírt a két térdével...

2 megjegyzés:

  1. A profi súlyemelés nem is az egészségről szól...Olyan súlyoknál már mindent bevetnek, hogy egy kicsit könnyebb legyen, ill. nagyobb súlyt tudjon megmozgatni.

    VálaszTörlés
  2. Tudom, hogy az élsport nem arról szól. Csak jó lenne ha erre is odafigyelnének és egy "szép lökés" nem csak abból állna hogy pl karral ne nyomjon bele.

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...