2010. január 30., szombat

Sűrű hóesésben...

...lovagoltam. Gyönyörű volt
Nekem úgy tűnik ez a tél 5000 éve tart. Ma úgy gondolom a lovaglás miatt múlik olyan lassan az idő. Szerintem nekem heti három lovaglás kell ehhez.

2 megjegyzés:

  1. de jó Neked..és egyetértek a téllel kapcsolatban,csak nekem nem Gusztim, Biciklimmel kapcsolatban ugyanez a fíling...

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...