2011. február 25., péntek

Félreértések elkerülése végett

Vannak emberek akikhez nem én vagyok a kulcs. Nem nekem a dolgom megtanítani az RKC-t... Itt nem arról van szó, hogy ki milyen erős vagy ki milyen gyorsan tanul... Csupán arról amit Popper úgy fogalmazott meg, hogy akit nem tud elképzelni milyen lesz ha foglalkozik vele azt nem vállalja el. Nem szívesen teszem meg de tudom, hogy ezzel mindkettőnknek jót teszek.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...