2011. július 4., hétfő

Oriah Hegyi Álmodó öreg indian verse

Rohanás van de ezt belinkelem. Most találtam ezt a verset a jegyzeteim között. Épp a moscsevaja balka i íjleletről készített jegyzetemet próbálom megtalálni. Reggeli még nem volt- úgy néz ki nem is lesz. Ebéd talán 3 felé lesz- Egerszalókra vagy hova le kell mennem. Harcosok étrendje ide harcosok étrendje oda nehéz napokon nekem háromszor ennem kell.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...