2012. január 9., hétfő

Étkezés

A legújabb amit kipróbálok az étkezésemben az a déli gyümölcsök teljes elhagyása. Csak annyi gyümölcsöm van amennyi megtermett a kertemben és eltettem télire.

2 megjegyzés:

  1. És ez összhangban van a céljaiddal? Azért nyomj be valami kalóriát! Jó az alma meg a répa de a banánt én tuti nem hagynám el...

    VálaszTörlés
  2. Egyenlőre pozitív tapasztalataim vannak.

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...