2009. március 28., szombat

Képek az idei második "lovasíjász" edzésről- 2009.03.28.



2 megjegyzés:

  1. Nagyon szép. Nagyon szép. (ism. ötvenszer.) a középső képről lejön,milyen szeretettel vagy Guszti iránt :-)

    VálaszTörlés
  2. Köszi!
    Nagyon sokat jelent nekem ez a ló.Nem a világ legjobb lova de mi naon jól megvagyunk-igaz vannak mélypontok mint például ma. Sokat tanultam tőle.

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...