2009. április 23., csütörtök

Csütörtök

A precíz mérlegen 59 kg volt a testsúlyom. Úgy néz ki most az otthoni mérleg megtáltosodott és jól mér. Az egy kg eltérés abból adódhat, hogy a precíz mérlegre bakancsban, pulóverben álltam fel.
Húzódzkodás: 3x3,16 kg-al. Mind teljes húzódzkodás volt.
Pisztoly elmarad mert a bal combom külső része fájt még pár napja. Este meg lovasíjászat lesz.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...