Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
2009. április 5., vasárnap
Lovastúra
Pár napja hallottam egy számot melynek pár sora nagyon a lovastúráimat jutatta eszembe:
"Engemet az Isten őrizz
őrizzen téged is
...
itthon azt se tudják
élek-e vagy halok
..."
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése