Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
Gratula!Egyébként hány kiló vagy most?
grat! most sikerült először?
Az igen!Gratula!Videót nem csináltál róla?
Gratulálok!!!!! BW 70% ?
Eszter: 64 kg vagyok most.Zita: szabályosan most sikerült először.Efg: lesz videó :). Balázs: Igen olyan 70 % felé van.Köszönöm a gratulációkat.
A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...
Gratula!
VálaszTörlésEgyébként hány kiló vagy most?
grat! most sikerült először?
VálaszTörlésAz igen!
VálaszTörlésGratula!
Videót nem csináltál róla?
Gratulálok!!!!! BW 70% ?
VálaszTörlésEszter: 64 kg vagyok most.
VálaszTörlésZita: szabályosan most sikerült először.
Efg: lesz videó :).
Balázs: Igen olyan 70 % felé van.
Köszönöm a gratulációkat.