2010. január 23., szombat

Történetek a tanyáról

Megyek ma a tanyára. Látom Guszti eszik- biztos a déli szénázás- de Csillag meg félre van állva. Érdekes. Kérdezem Klári nénit mi a helyzet. Mondja Klári néni a lovak előtt most már mindig szénának kell lenni azt mondta neki T.. Amin jót nevettünk hisz Guszti akkor a világ végezetéig enni fog.
Lehet más címet fogok adni ezeknek a bejegyzéseknek...

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...