2010. február 12., péntek

Nyeregben

Nagyon felemelő a gondolat számomra, hogy ezt az őszt és telet is nyeregben töltöttem-azért voltak nehéz pillanatok. Tudtam tartani a minimum heti három lovaglást. Szép lassan itt a tavasz nemsokára ismét hangos lesz a tanya...

1 megjegyzés:

  1. Még most is mosolygok, ha eszembe jut hogy az állatorvos vemhesnek nézte Gusztávot. :))

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...