2010. április 14., szerda

Tanya

Csendes. Ilyen rossz időben szinte csak én és a madár jár arrafelé. (Az elmúlt hétvégéken jó idő volt, akkor szinte kis tömeg volt a tanyán...) Tegnap mikor kiértem szakadt az eső. Nagy nehezen rávettem magam a lovaglásra. Kint már nagyon jó volt. A puha -felázott- talaj miatt a ló talajfogása is lágyabb. Szóval nagyon könnyedén, lazán kiültem az ügetést. Úgy éreztem, ki tudnék ügetni a világból.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...