Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
2010. május 18., kedd
Az út próbája
A rendszeresség veszi legjobban igénybe az embert az kívánja a legtöbb energiát.
Szorosan a nyomában jár az időjárás melyet csak elviselni, megtűrni lehet. Hiába van az ember felöltözve -tűz mellett :)- attól megnyomja, kihat rá.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése