2010. május 3., hétfő

Hétfő

Ma reggel 8 tól este 8-ig félóránként 3 katonai kinyomás van. Az eddigi balkezes katonai kinyomásaimmal elégedett vagyok- végre úgy megy ahogy régóta szeretném. Persze van hova fejlődni minőségileg... Sőt kiment balkézzel háromszor az első 24 kg-os kettlebellem is- van egy másik is, mindkettő classic, 24 kg-m de sokáig ez az újabb classic nekem jobban bejött-sőt ma is az újabbat használom szívesebben...
Még lesz talajíjászat.

2 megjegyzés:

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...