2010. május 13., csütörtök

RKC instruktorság

Hídnak érzem magamat. Az RKC rendszer és a tanítványok között- közvetítőnek...Most így látom.

2 megjegyzés:

  1. Képzeld, álmomban edzésen voltam és snatcheltem. Asszem, elvonási tüneteim vannak.:D

    VálaszTörlés
  2. :D Remélem jövőhéten már tudsz jönni.

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...