2010. május 6., csütörtök

Szakad az eső

Jövő héten lovasíjász világkupa de már nem fogok tudni lovasíjászni. A talajíjászat, lovaglás menni fog. Soha ilyen nehezek még nem voltak a "kihívás" előtti napok, pedig átéltem már párat. Igyekszem minél jobban elterelni a figyelmem a versenyről.

2 megjegyzés:

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...