Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
Látom, bejött a mangalica-zsír! :)))Lenyűgöző. Téged nézve olyan könnyűnek látszik. :)
Nagyon király! Látszik, hogy mennyire örülsz mikor sikerül a BUP:)
Eszter!Köszi! Növ!Köszi! Most sikerült először.
Szuper!!!Lakatos P.
Köszi!
Hali!Innen úgy látszik, hogy az a @40 nehezebb mint Te! Többet kellene enned! :)Egyébként meg frankó! Én másfél éve, rom szálka 96-97kg-os testtel (gyúrtam ezerrel) egyszer bírtam kinyomni a @24-et BUP-ban! Így nézve még jobb eredmény!
Igyekszek többet enni :)...Köszi!
A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...
Látom, bejött a mangalica-zsír! :)))
VálaszTörlésLenyűgöző. Téged nézve olyan könnyűnek látszik. :)
Nagyon király! Látszik, hogy mennyire örülsz mikor sikerül a BUP:)
VálaszTörlésEszter!
VálaszTörlésKöszi!
Növ!
Köszi! Most sikerült először.
Szuper!!!
VálaszTörlésLakatos P.
Köszi!
VálaszTörlésHali!
VálaszTörlésInnen úgy látszik, hogy az a @40 nehezebb mint Te! Többet kellene enned! :)
Egyébként meg frankó! Én másfél éve, rom szálka 96-97kg-os testtel (gyúrtam ezerrel) egyszer bírtam kinyomni a @24-et BUP-ban! Így nézve még jobb eredmény!
Igyekszek többet enni :)...
VálaszTörlésKöszi!