2010. július 31., szombat

Ebéd lóháton

Ma úgy tudtam beiktatni a lovaglást, hogy tereplovaglás közben fogyasztottam el az "ebédemet"- szendvics. Ez volt a héten az ötödik lovaglás.

Tegnap este megnéztem a Vörös szikla kínai történelmi filmet. Nagyon tetszett! Volt benne lovasíjász jelenet, a keleti népekre oly jellemző "lesvetés" (gyönyörűen kivitelezve)...Nagyszerű film!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...