2010. szeptember 11., szombat

Békák

Mostanában este az utakon elég sok béka van. Van amelyik hatalmasakat ugrik. Sajnos ilyet nem tudtam még kikerülni. Van amelyik kicsit ugrik és gyorsan. Sajnos őt sem. Amelyik viszont taktikusan, fontolva halad azt szinte mind ki tudtam kerülni. Ők általában lassan lépnek előre , meg meg állnak az út egy részén pihenni. Evolúció...:)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...