2010. október 13., szerda

Újra talpon

Kedden a konyhában sétálás közben eléggé bejelzett a jobb comb. A guggolás, kitörés, swing fájdalmas volt meg úgy a séta és vezetés közben is fájt. Ezentúl a konyhában is lóval közlekedek. A "szentháromságot" megkapta- SMR system, FMS, Z-health. FMS nem tetszett neki. "Érdekes," hogy jól esett neki a sárban való sétálás -tanya... Ma reggelre már elég jó volt. De az előírt bent presst húzódzkodásra cseréltem le. Ezer éve nem csináltam húzódzkodást úgy is ment. Délután még floor press lesz.
Jah és a tegnapi lovaglás fantasztikus volt. Gyönyörű késő őszi idő, fantasztikus fények-árnyékok.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...