Úgy döntöttem átírom Kettlebell Miskolcra a blogot. Ezzel utalva arra, hogy a jövőben az RKC-ról, tanítványaimról, RKC edzéseimről és ezzel kapcsolatos dolgokról -például SMR system, FMS- lesz szó. Természetesen attól lovagolok, íjászok, lovasíjászok de erről ezentúl kevésbé lesz szó.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése