2011. június 8., szerda

Első gyümölcskenyerem


Többek között mézzel, fahájjal készült. Sajnos a belseje nem teljesen sült meg. Következőnek kicsit másképp sütöm... Az íze pedig -más szerint is- nagyon jó. :)

3 megjegyzés:

  1. Milyen sokoldakú srác vagy te! Csak ámulok és bámulok. Komolyan.
    Gratula a sütéshez! Jól néz ki, főleg első próbálkozásra.

    VálaszTörlés
  2. Húú,nagyon jól néz ki!Milyen lisztből csináltad?

    VálaszTörlés
  3. Juci! Köszi!
    Laci! Szokványos búzaliszt. Semmi extra.
    Amikor apám evett belőle már csak kettő szelet volt. Kérdezte is hol a többi? :)

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...