2011. június 22., szerda

Továbbképzés

Tegnap "felvettem" a rétes készítés szabadon választható tantárgy elméleti és gyakorlati részét, nagyimhoz. Sajnos a gyakorlatról hiányoztam .mínusz kettő kredit. Megbeszéltük az "elméleti órán", hogy az "aláírásért" majd -mivel nyugdíjas ráér, én meg nomad vagyok tehát én is ráérek- a gyakorlaton is részt kell vennem. Ez alatt megettem kb. 40 cm hosszú túrós rétest. Az órát málna szedés-evés és étterembe menüért elszaladás -sütivel nem szabad jóllakni! :)- zárta.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...