Tegnap jól ment. Nekem is, a lónak is. Közel vagyok a 6/5 stabillá tételéhez. Az ötödik találatot mindig az utolsó messzi hátralövés hozza el-ezen áll vagy bukik, a messzi előre instabilabb. 7-8 kimenne ha lenne annyi vesszőm. Úgy döntöttem az íjamat nem cserélem le. Vesszőkből Kassai típusút veszek. Remélhetőleg mivel lovasíjász készítette fogja bírni a lovasíjászat rendkívüli terhelését.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése