2011. december 9., péntek

Álmaim felé

Nemrég a lovaglás megszokott útvonalán haladva nagyon fényes csillag ragyogott a távolban, pont előttünk. Mintha az álmaimat jelképezte volna. Aztán jöttek sötét felhők és eltakarták a csillagot -persze mi közben mentünk Gusztávval, megállás nélkül. Aztán ismét látszódott és ez még megtörtént párszor. Mintha eddigi élet utamat példázta volna. Sokszor földre kerültem már de hiszem elérhetem az álmaim.

1 megjegyzés:

  1. Az út a lényeg, de ezt úgyis tudod...
    Azért repülő jelzőfényét ne kövesd!

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...