2012. március 5., hétfő

Lökés gyakorlás

Ma erre tettem a hangsúlyt. Jól ment dupla 24 kg-al. 7 ismétlésnél nem hajtottam végre többet - viszonylag kényelmes tartományt jelentett ez számomra. A technika csiszolásra helyeztem a hangsúlyt. Aztán zárásként még dupla 16 kg-al löktem -pihenőkkel- pár tízest.


Érdekes cikk mely a fogak és a csigolyák közötti összefüggésről szól.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...