2012. szeptember 20., csütörtök

Könnyed lovaglás eső után

Gusztáv elég feszülten viselkedett a lovaglás elején. Idővel aztán kiengedett.
Könnyed körbe ügetést hajtottam végre az új homokos pályán, átlóváltásokkal. Kevés a homok rajta vagy a vízelvezetést kellene megoldani. Elég cuppogós, ingoványos egyes részei. 
Ma nem nyilaztam. Holnap már kellene, főképp bal kézzel. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...