Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
2013. április 12., péntek
Pokoljárás
Tegnap délelőtt még letudtam a szokásos futás és íjászat edzést. Estére azonban rosszul lettem. Nagyon kemény éjszaka van mögöttem. Hasonlóra nem is emlékszek. Szerencsére hajnal óta jobban vagyok.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése