2013. június 13., csütörtök

Csütörtök

Reggel rendkívül kellemes időben nagyon-nagyon jót íjásztam. Több, mint jól esett!

Kb. másfél év és 30 leszek. Igen addig még van egy kis idő. Nagyon gyorsan telnek az évek. (Főleg így visszatekintve.) A blogot, mintha tegnap kezdtem volna.... Igyekszek minden évben valami sportteljesítményt végrehajtani vagy legalább megpróbálni, Nekem így van értelme. 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...