2014. július 4., péntek

Elmúlt napok

A 2x40 kg felvétele óta voltak edzések, de nem tudtam odatenni magam. Inkább zenét hallgatok. Nagyon jólesik most megállni, pihenni, élvezni az elvégzett munka gyümölcsét. Néha eszembe jut az idevezető út egy-egy pillanata....
Hamarosan szedelődzködni kell és felvéve a nehéz batyut, továbbindulni. Komoly terveim vannak. Azonban belül valami megváltozott. Semmi nem lesz már olyan, mint volt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...