2009. március 12., csütörtök

Csütörtök

16 és 12 kg-al húzódzkodás. 4 ismétlés/ súly.
Aztán SMR, FMS korrekciós gyakorlatok aztán orosz nyújtás.
Este még volt pár kísérletezés. Dupla clean 24 kg-al. Az egyik 24 kg másik 16 kg-ból és 8 kg-ból lett összerakva.
Aztán dupla 16 kg-al snatch. Nagyon tetszett ez a két 16 kg-al való snatch. Ezt bele kell tenni az edzésembe. Állati.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...