Tegnap megvettem Pavel új könyvét. Tetszik nagyon.Azzal feküdtem, azzal keltem. Egy problémám van vele, ez még nem nekem szól. Erősödnöm kell még.
Az elmúlt napokban volt MP 24 kg-al, swing, pisztoly meg húzódzkodás.
Máma délután lovasíjászat lesz.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése