Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
2009. június 13., szombat
Őscsend
Jó volt máma ismét elmenni a tanyára. Jó volt ismét beszélgetni a többiekkel -Klári nénivel, Bandival... Kis tereplovaglást csináltam. Budapest zaja után az erdő csendje nagyon fölértékelődött.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése