Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
2010. március 21., vasárnap
Körmölés, patkolás
Tegnap körmölték és patkolták Gusztávot meg Csillagot. Jól viselkedtek. Örültünk is neki a kovácsal együtt- Csillag lábát is én fogtam :).
Ez volt az első körmölés ami alatt feltöltődtem.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése