Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
Köszi, hogy kitetted!:) Nekem simán megnyitja az Explorer, az Opera, a Mozilla... Nem tudom, neked miért nem... Lehet a téma (mármint a szín, háttér...) miatt.
Mozillán azt írja ki hogy a blogot eltávolították :). De ha googlén rákeresek akkor tudom olvasni azt a pár sort. Enyhén szólva érdekes.
A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...
Köszi, hogy kitetted!:) Nekem simán megnyitja az Explorer, az Opera, a Mozilla... Nem tudom, neked miért nem... Lehet a téma (mármint a szín, háttér...) miatt.
VálaszTörlésMozillán azt írja ki hogy a blogot eltávolították :). De ha googlén rákeresek akkor tudom olvasni azt a pár sort. Enyhén szólva érdekes.
VálaszTörlés