2010. augusztus 27., péntek

Nyár búcsúztató

Lassan beköszönt az ősz. Már itt van a kertek alatt. A reggelek egyre hidegebbek, a levegőben pedig őszies illat terjeng. Lassan minden alkalom amikor jó a pálya ajándék. Ősz végén ismét elbúcsúzok a lovasíjászattól. Nehéz lesz most az elválás. A téltől még mindig tartok de úgy érzem kiállom a próbát. A tél az igazi próbatétel.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...