Láss sokat, tanulj sokat, szenvedj sokat -ez az út vezet a bölcsességhez. Kelta mondás
No, ebből is látszik, hogy másik szótárat használunk: neked ez kavics, nekem megy egy böszme nagy beton-rög. :)))Ellenben Imi olyan simán húzta félkézzel, mint egy üres cipősdobozt. :)
:)
A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...
No, ebből is látszik, hogy másik szótárat használunk: neked ez kavics, nekem megy egy böszme nagy beton-rög. :)))
VálaszTörlésEllenben Imi olyan simán húzta félkézzel, mint egy üres cipősdobozt. :)
:)
VálaszTörlés