2013. május 16., csütörtök

Csütörtök

Ma délelőtt "nehéz" fizikai munkát végeztem Kő cipelés és talicskázás. Jól ment. Nem sokat vett ki belőlem.
Délután olimpiai súlyemelést gyakoroltam. Továbbra sincsenek tárcsák. Ez jól is jön ugyanis a technikát kell gyakorolnom. Egyre jobban összeáll a kép.
Holnap Dániában elkezdődik a crossfit regionális bajnokság. Kettő magyarnak szurkolhatunk: Lacinak és Ádámnak.
Valamint hétvégén lesz a jégkorong világbajnokság döntője. Ma kezdődtek el a negyeddöntők.
Szóval mozgalmas hétvége lesz. Szurkolok a magyaroknak.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...