2010. szeptember 6., hétfő

Humor

Azt hiszem csatlakozok hozzá.

2 megjegyzés:

  1. Te tudod, de szerintem Gusztinak még gyúrnia kéne, hogy ilyen mellkasa legyen és a szarvak is hülyén mutatnának rajta. :)

    VálaszTörlés
  2. Mivel haspók gyúrás rész kipipálva. A szarvakat meg akkor hátulra teszem -nem mintha kevésbé hülyén nézne ki :).

    VálaszTörlés

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...