2012. április 4., szerda

Változatos nap

Nagyon régóta a lökés és /vagy a szakítás megy.
Ma elővettem a 13 kg-os buzogányt és három darab 2-4-6 os létrát hajtottam végre 20 s pihenőkkel. (Az utolsó sorozatnál sikerült jól fej bevágni magamat.) Utána fekvőtámasz variációk mentek hídtartással. A mocorgást a befőttes gumik ujjak köré... gyakorlat zárta.

Ötletes. Nézz szét a kamerával az üzletben.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése

Újabb sportdiplomáciai siker a magyar kettlebell sportban

 A súlyemelők fb oldalról idézem: "Történelmi jelentőségű döntés Kisinyovban: a WKSF tagszervezete lett a Magyar Súlyemelő Szövetség!! ...